ירושות וצוואות

עריכת צוואות אישיות, טיפול בניהול עיזבון, צווי ירושה, צווי קיום צוואה, ניסוח הסכמי ממון בין בני זוג, רישום זכויות לאחר פטירה ייעוץ כללי, ,ייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה

משרדו של עו"ד זאב גולדוין מתמחה בענייני צוואות ירושות ועיזבונות. 
המשרד מתמחה בעריכת צוואות ליחידים, צוואות הדדיות בין בני זוג, מימוש צוואה, שינוי ותיקון צוואה, ביטול צוואה וכן הגשת בקשות לקבלת צווי קיום צוואה מבתי המשפט וערעור על צוואות. ניתן גם לקבל דיסק CD של הקראת הצוואה. 

משרדו של עורך דין זאב גולדוין, יערוך עבורכם וינסח צוואה אשר תהיה חוקית ותשקף באופן מלא את רצונכם האמיתי לחלוקת רכושכם לאחר פטירתכם. זאת במטרה לדאוג לכיבוד רצונכם ולזכויותיהם של היקרים לכם גם לאחר לכתכם. ללא עריכת צוואה יחולק רכושכם על-פי דיני הירושה הכלליים שאינם תמיד תואמים את רצונכם לחלוקת העיזבון. על מנת לדאוג לכיבוד רצונכם ולזכויותיהם של היקרים לכם גם לאחר לכתכם, הינכם נדרשים לערוך צוואה חוקית. צוואה אשר תכובד ותקבל תוקף משפטי. עריכת צוואה על ידי עורך דין המתמחה בירושות וצוואות, תבטיח את תוקפה וכיבודה תוך מילוי אחר רצונותיכם והעדפותיכם. 

כמו כן, משרדו של עו"ד זאב גולדוין ימלא עבורכם את הבקשה עבור צו ירושה או צו קיום צוואה, יגיש את הבקשה ללשכת הרשם לענייני ירושה באזור סמכותו של המוריש, יעקוב אחר הטיפול בבקשה וישלים כל עניין הנדרש לשם קבלת צו הירושה. פניה למשרד עורכי דין המתמחה בענייני ירושה וניהול עיזבון, יקצר עבורכם הליכים קשים רבים וידאג אף לניהול העיזבון ולחלוקתו בצורה הוגנת, ניטראלית ואחראית. 

משרדו של עו"ד זאב גולדוין אף מתמחה בהגשת תביעות וייצוג בבית משפט לענייני משפחה בהתנגדויות לבקשות לצווי קיום צוואות ובקשות לצווי ירושה. 

משרד עו"ד זאב גולדוין רואה בך לא עוד לקוח מן השורה – אלא אדם שזקוק ליד מכוונת בסבך הביורוקרטיה הישראלית.

צור קשר

לייעוץ ראשוני מלאו פנייה מפורטת ואנו נתקשר אליכם בהקדם